Materace dla dzieci i młodzieży

Komfort podczas snu jest niezbędny dla prawidłowego rozwoju dzieci i młodzieży. W naszym sklepie znaleźć można wysokiej jakości materace zaprojektowane z myślą o potrzebach młodszych użytkowników. Materace marek Materasso i Mollyflex wyróżniają się wykorzystaniem najlepszych, w pełni hipoalergicznych surowców, jak i wykorzystywaniem innowacyjnych technologii – dla zagwarantowania najwyższej wygody i optymalnego podparcia dla ciała.

Materace dla dzieci stworzono z naciskiem na bezpieczeństwo, jak również wygodę – pod względem ortopedycznym, jak i z uwzględnieniem potrzeb rozwojowych. Poprzez odpowiednio dobrane pokrowce są również zabezpieczone przed namnażaniem się bakterii i grzybów a także odporne na zawilgocenie. Materace dla młodzieży charakteryzują się wyższą twardością, a zastosowana w niektórych modelach pianka termo-elastyczna gwarantuje odpowiednią przewiewność.

Warto zainwestować w tego typu materac, zwłaszcza, że dostępne są one w szerokiej gamie standardowych rozmiarów (istnieje też możliwość zamówienia materaca o wymiarach niestandardowych).