Materace Lateksowe

Materace obłożone płytą lateksową to rozwiązanie niezwykle higieniczne, a przy tym gwarantujące dobre dopasowanie do ciała. Jednocześnie lateksowa powłoka jest sprężysta i odporna na odkształcenia .

Mamy w ofercie zarówno materace wykonane w całości z lateksu oraz takie, w których stanowi on jedną z warstw. Znajdziecie u nas również lateksowe nakładki na materac o wysokości aż 8 cm. Oferujemy produkty renomowanej marki Materasso, wyposażone w nowoczesne pokrowce Lyocell oraz produkty oraz polskiego producenta Studio M. Materace lateksowe wyróżnia to, że surowiec z którego są wykonane hamują rozwój roztoczy, a także namnażanie się bakterii i grzybów. Wykorzystywany jest lateks powstały na bazie naturalnego mleczka kauczukowego.

Materace w naszym katalogu dostępne są w wariantach o różnych poziomach twardości – dedykowane dla osób o wyższym bądź niższym ciężarze ciała. Wybierać można również spośród różnych rozmiarów materacy – od najmniejszych (80 x 200) po king size (200 x 200), ale też w niestandardowych rozmiarach.