Materace Termoelastyczne

Materace wykonane z pianki termoelastycznej wyróżniają się tym, że zapewniają wyjątkowo wysoki poziom komfortu podczas wypoczynku. W naszym sklepie kategoria ta obejmuje zarówno materace wykonane z różnych typów pianek, jak i materace nawierzchniowe (toppery), a także specjalnie zaprojektowane pokrowce na materace o właściwościach antybakteryjnych i antystatycznych, w których górnej części została zapikowana warstwa pianki termoelastycznej, dla zwiększenia komfortu podczas odpoczynku.

Materace termoelastyczne dopasowują się do kształtu ciała i zapewniają optymalne podparcie, redukując nacisk na kręgosłup oraz równomiernie rozkładając ciężar ciała na powierzchni materaca. To idealny wybór również dla alergików, osób starszych, ale też wszystkich oczekujących wysokiego standardu oraz optymalnej higieny. Materace termoelastyczne dostępne są w różnych wariantach wysokości, jak również w kilku poziomach twardości. Dopasowanie materaca do indywidualnych potrzeb nie stanowi zatem problemu.
W naszym sklepie znajdują się także materace, które posiadają status produktów medycznych i mogą być wykorzystywane jako wsparcie przy terapii antyodleżynowej.

Katalog zawiera wysokiej jakości produkty tak renomowanych marek, jak : Tempur, Mollyflex, Sealy , Materasso (wszystkie objęte są kilkuletnią gwarancją).