łóżka bielsko - biała

Szeroka oferta łóżek

Dobrze urządzona sypialnia to taka, w której w centrum znajduje się wygodne, gwarantujące zdrowy sen i umożliwiające regenerację nocną łóżko. Jakość snu jest tak samo (o ile nie bardziej) istotna, jak jego ilość. Tylko zapewniając kręgosłupowi odpowiednie podparcie można być pewnym, że po przebudzeniu będziemy pełni wigoru oraz gotowi na intelektualne (i kondycyjne) wyzwania. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką ofertę łóżek różnego rodzaju , w wielu rozmiarach, które mogą zostać dopasowane zarówno do liczby osób, jak i osobistych preferencji.

Jednym z ważniejszych przy wyborze łóżka czynników pozostają jego wymiary . Tu należy wziąć pod uwagę zarówno powierzchnię spania, jak i wymiary całkowite, które często są od niej istotnie większe. Ma to szczególne znaczenie w sypialniach o niewielkiej powierzchni. Rozmiar łóżka powinien więc być dopasowany nie tylko do potrzeb użytkownika (lub użytkowników), ale też do przestrzeni, która przypada na pomieszczenie sypialne. Jeżeli chodzi o szerokość łóżka to przyjęło się , że na jedną osobę powinno przypadać min. 80 cm powierzchni spania. Jednak w przypadku mniejszych sypialni , gdzie każde 10 cm ma znaczenie, z powodzeniem można zastosować łóżko mniejsze , np. 140×200 cm. Długość powierzchni spania w standardowych łóżkach zamyka się na ogół w 200 cm, co nie oznacza, że nie można znaleźć u nas modeli o niestandardowych rozmiarach.

Konstrukcja – kwestia priorytetowa

W naszej ofercie znajduje się wiele modeli łóżek przeznaczonych zarówno do sypialni głównej, jak i dziecięcej, w rozmiarach standardowych oraz nietypowych. Cechą je łączącą pozostaje mocna, stabilna konstrukcja, dająca pewność, że mebel ten będzie służył nam przez lata..
Wezgłowie łóżka często określa styl, w jakim urządzona jest sypialnia oraz nasze osobiste preferencje. Może być ono np. drewniane, tapicerowane w rozmaite wzory lub na gładko, pikowane, można też zamówić łóżko bez wezgłowia. Również pojemnik na pościel w łóżku jest sprawą wyboru – dla niektórych osób nie jest on istotny, jednak tam, gdzie ilość przestrzeń do przechowywania jest ograniczona, jest to niezwykle ważna zaleta łóżka.
Istotnym, odpowiadającym za komfort i funkcjonalność elementem łóżka jest również stelaż . Ten może być drewniany czy z surowców syntetycznych , statyczny, regulowany manualnie lub elektrycznie. Tu przy wyborze decydują nasze preferencje i potrzeby. Ważnym jednak dla wygody użytkownika czynnikiem jest rozstaw listewek w stelażu drewnianym – im gęściej one występują, tym lepsze podparcie dla materaca oraz dla naszej sylwetki.

Rodzaje łóżek dostępne w ofercie

Staramy się, by nasz asortyment był jak najbardziej zróżnicowany a oferta dostosowana do potrzeb naszych klientów. Do kategorii, spośród których można wykonać wyboru odpowiedniego modelu zaliczają się:

  • łóżka drewniane – a więc z surowca nie tylko ekologicznego, ale i hipoalergicznego. W naszym sklepie można znaleźć drewniane łóżka dla dorosłych, jedno- i dwuosobowe, utrzymane w prostszym lub bardziej wyszukanym stylu, jak również modele przeznaczone do pokoju dziecka – w tym wygodne i praktyczne łóżka piętrowe czy łóżko na antresoli;
  • łóżka z płyty meblowej – w tej kategorii dysponujemy łóżkami z płyty o bardziej klasycznym wyglądzie, jak i nowoczesnym łóżkami i z elementami metalowymi w konstrukcji. Łóżka takie dostępne są w kilku rozmiarach, w wersjach z pojemnikami na pościel lub bez nich. Mogą też stanowić część praktycznych systemów, obejmujących również nocne szafki , szafy i inne elementy wyposażenia sypialni. Łóżka z płyty meblowej to modele dość uniwersalne, sprawdzą się jednak wszędzie tam, gdzie pożądana jest prostota;
  • łóżka tapicerowane – modele z tej grupy w naszym sklepie wyróżnia wyjątkowy wygląd oraz komfort użytkowania. Tapicerowane łóżka są pokryte miękką pianką, a dopiero później tkaniną. Ich zaletą jest to, że można wybrać spośród szerokiej gamy kolorów oraz wzorów, dlatego to zdecydowanie bardziej ozdobna forma. Łóżka tapicerowane dostępne są w wielu rozmiarach również niestandardowych. Wszystkie niemal modele mogą być wyposażone w pojemnik na pościel. Dostępne są warianty z metalowymi nóżkami , drewnianymi oraz bez nóżek.
  • łóżka kontynentalne – niezwykle stylowe, charakterystyczne modele o rozbudowanej formie. Konstrukcja łóżek kontynentalnych obejmuje dolną skrzynię oraz materac – wszystko obite taką samą tkaniną i tworzące spójną wizualną całość. Wierzchnią warstwę stanowi komfortowy materac nawierzchniowy ( topper ) . Najbardziej efektownym elementem łóżka pozostaje jednak tapicerowane wezgłowie, które może przybierać zarówno formę pełną elegancji, nawiązującą do klasycznych epok, jak również stanowić przykład nowoczesnego, pełnego prostoty designu; Również ten rodzaj łóżek na życzenie klienta może być wyposażony w pojemnik na pościel.

Kładziemy nacisk na to, by wszystkie proponowane przez nas rozwiązania wyróżniały się wysoką jakością, funkcjonalnością oraz wytrzymałością. Mamy pewność, że zostały wykonane z najlepszych surowców i z dużą uwagą przywiązywaną do detali. Nasza oferta pozwala na dopasowanie do łóżka kolejnych elementów wyposażenia sypialni oraz kompleksowe jej urządzenie. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów dbamy , aby nasz katalog produktów i rozwiązań wciąż się poszerzał . Wybór łóżka – dla dorosłych czy dzieci – nie powinien więc stanowić problemu zwłaszcza, że chętnie służymy fachową poradą.